BZX84C4V7TS-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C4V7TS-7-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER ARRAY 4.7V SOT363
Φύλλα δεδομένων: BZX84C4V7TS-7-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX84C4V7TS-7-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER ARRAY 4.7V SOT363 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 615348 pcs Φύλλο δεδομένων BZX84C4V7TS-7-F.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 4.7V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±6% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-363
Σειρά - Ισχύς - Max 200mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 80 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode Array 3 Independent 4.7V 200mW ±6% SOT-363
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3µA @ 2V Διαμόρφωση 3 Independent
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX84C4V7_D87Z
BZX84C4V7_D87Z
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: DIODE ZENER 4.7V 350MW SOT23-3