BZX84C3V3S-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C3V3S-7-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER ARRAY 3.3V SOT363
Φύλλα δεδομένων: BZX84C3V3S-7-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX84C3V3S-7-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER ARRAY 3.3V SOT363 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 711238 pcs Φύλλο δεδομένων BZX84C3V3S-7-F.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 3.3V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±6% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-363
Σειρά - Ισχύς - Max 200mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Αλλα ονόματα BZX84C3V3S-FDICT Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 95 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode Array 2 Independent 3.3V 200mW ±6% SOT-363 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 1V
Διαμόρφωση 2 Independent Αριθμός μέρους βάσης BZX84C3V3S
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX84C3V3W-7-F
BZX84C3V3W-7-F
Περιγραφή: DIODE ZENER 3.3V 200MW SOT323
Σε απόθεμα: 853757 pcs
Κατεβάστε: BZX84C3V3W-7-F.pdf
RFQ
BZX84C3V3LT3G
BZX84C3V3LT3G
Κατασκευαστές: ON Semiconductor
Περιγραφή: DIODE ZENER 3.3V 225MW SOT23-3
Κατεβάστε: BZX84C3V3LT3G.pdf
RFQ
BZX84C3V3S-7
BZX84C3V3S-7