BZX84B4V3-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84B4V3-7-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 4.3V 300MW SOT23
Φύλλα δεδομένων: BZX84B4V3-7-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX84B4V3-7-F
Αριθμός εξαρτήματος BZX84B4V3-7-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER 4.3V 300MW SOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3621894 pcs Φύλλο δεδομένων BZX84B4V3-7-F.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 4.3V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23
Σειρά - Ισχύς - Max 300mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Αλλα ονόματα BZX84B4V3-FDITR
BZX84B4V37F
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 90 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 4.3V 300mW ±2% Surface Mount SOT-23
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3µA @ 1V Αριθμός μέρους βάσης BZX84B4V3