BZX84B3V9-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84B3V9-7-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 3.9V 300MW SOT23
Φύλλα δεδομένων: BZX84B3V9-7-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX84B3V9-7-F
Αριθμός εξαρτήματος BZX84B3V9-7-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER 3.9V 300MW SOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1890579 pcs Φύλλο δεδομένων BZX84B3V9-7-F.pdf
Τάσης - Απομόνωση 90 Ohm Τάσης - Ανάλυση SOT-23
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ισχύς - Max 300mW Πόλωση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Άλλα ονόματα BZX84B3V9-7-FDI
BZX84B3V9-7-FDI-ND
BZX84B3V9-7-FDITR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BZX84B3V9-7-F
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 3.9V Διευρυμένη περιγραφή Zener Diode 300mW ±2% Surface Mount SOT-23
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±2% Διαμόρφωση δίοδος 3µA @ 1V
Περιγραφή DIODE ZENER 3.9V 300MW SOT23 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 900mV @ 10mA