BZT52C5V1-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C5V1-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD123
Φύλλα δεδομένων: BZT52C5V1-7.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZT52C5V1-7
Αριθμός εξαρτήματος BZT52C5V1-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD123 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4880 pcs Φύλλο δεδομένων BZT52C5V1-7.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 5.1V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±6% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123
Σειρά - Ισχύς - Max 500mW