BZT52C3V6S-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323
Φύλλα δεδομένων: BZT52C3V6S-7.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZT52C3V6S-7
Αριθμός εξαρτήματος BZT52C3V6S-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5443 pcs Φύλλο δεδομένων BZT52C3V6S-7.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 3.6V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±6% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323
Σειρά - Ισχύς - Max 200mW