BZT52C3V6-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C3V6-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD123
Φύλλα δεδομένων: BZT52C3V6-7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZT52C3V6-7
Αριθμός εξαρτήματος BZT52C3V6-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD123 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 927444 pcs Φύλλο δεδομένων BZT52C3V6-7.pdf
Τάσης - Απομόνωση 90 Ohm Τάσης - Ανάλυση SOD-123
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ισχύς - Max 500mW Πόλωση SOD-123
Άλλα ονόματα BZT52C3V67 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BZT52C3V6-7
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 3.6V Διευρυμένη περιγραφή Zener Diode 500mW ±6% Surface Mount SOD-123
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±6% Διαμόρφωση δίοδος 5µA @ 1V
Περιγραφή DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD123 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 900mV @ 10mA