BZT52C24-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C24-13-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 24V 500MW SOD123
Φύλλα δεδομένων: BZT52C24-13-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZT52C24-13-F
Αριθμός εξαρτήματος BZT52C24-13-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER 24V 500MW SOD123 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2341534 pcs Φύλλο δεδομένων BZT52C24-13-F.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 24V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±6% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123
Σειρά - Ισχύς - Max 500mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOD-123
Αλλα ονόματα BZT52C24-13-FDI Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 70 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 24V 500mW ±6% Surface Mount SOD-123
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 16.8V
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZT52C22T-TP
BZT52C22T-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή: DIODE ZENER 22V 100MW SOD523
Σε απόθεμα: 1302823 pcs
Κατεβάστε: BZT52C22T-TP.pdf
RFQ
BZT52C24-G RHG
BZT52C24-G RHG
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE ZENER 24V 350MW SOD123
Κατεβάστε: BZT52C24-G RHG.pdf
RFQ
BZT52C24-13
BZT52C24-13