B2100Q-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
B2100Q-13-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB
Φύλλα δεδομένων: B2100Q-13-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του B2100Q-13-F
Αριθμός εξαρτήματος B2100Q-13-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 348829 pcs Φύλλο δεδομένων B2100Q-13-F.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 790mV @ 2A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 100V 2A Surface Mount SMB
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 7µA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 2A
Χωρητικότητα @ VR, F 75pF @ 4V, 1MHz