B1100B-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
B1100B-13-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB
Φύλλα δεδομένων: B1100B-13-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του B1100B-13-F
Αριθμός εξαρτήματος B1100B-13-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 531907 pcs Φύλλο δεδομένων B1100B-13-F.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 790mV @ 1A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Αλλα ονόματα B1100B-FDITR
B1100B13F
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 100V 1A Surface Mount SMB
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500µA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 1A
Χωρητικότητα @ VR, F 80pF @ 4V, 1MHz Αριθμός μέρους βάσης B1100