AZV3002S-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AZV3002S-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος IC COMP PUSH PULL 8SO
Φύλλα δεδομένων: AZV3002S-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AZV3002S-13
Αριθμός εξαρτήματος AZV3002S-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Διαθέσιμη ποσότητα 248884 pcs Φύλλο δεδομένων AZV3002S-13.pdf
Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 1.6 V ~ 5.5 V Τάση - Είσοδος Offset (Max) 30mV
Τύπος General Purpose Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SO
Σειρά - Καθυστέρηση διάδοσης (Max) 0.8µs
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Τύπος εξόδου Push-Pull Αλλα ονόματα AZV3002S-13DICT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Στοιχείων 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
υστέρηση 13mV Λεπτομερής περιγραφή Comparator General Purpose Push-Pull 8-SO
Τρέχουσες - ηρεμίας (Max) 9µA (Typ) Τρέχουσες - εξόδου (Τύπος) 68mA