AZ23C4V7-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AZ23C4V7-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER ARRAY 4.7V SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: AZ23C4V7-7.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AZ23C4V7-7
Αριθμός εξαρτήματος AZ23C4V7-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER ARRAY 4.7V SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4952 pcs Φύλλο δεδομένων AZ23C4V7-7.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 4.7V Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 Σειρά -
Ισχύς - Max 300mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)