AZ23C4V3-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AZ23C4V3-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER ARRAY 4.3V SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: AZ23C4V3-7.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AZ23C4V3-7
Αριθμός εξαρτήματος AZ23C4V3-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER ARRAY 4.3V SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4575 pcs Φύλλο δεδομένων AZ23C4V3-7.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 4.3V Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 Σειρά -
Ισχύς - Max 300mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 95 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 4.3V 300mW ±5% SOT-23-3 Διαμόρφωση 1 Pair Common Anode
Αριθμός μέρους βάσης AZ23C4V3
Σχετικά προϊόντα
AZ23C47-G3-18
AZ23C47-G3-18
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: DIODE ZENER 47V 300MW SOT23
Σε απόθεμα: 1291727 pcs
Κατεβάστε: AZ23C47-G3-18.pdf
RFQ
AZ23C4V3 RFG
AZ23C4V3 RFG
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE ZENER ARRAY 4.3V SOT23
Σε απόθεμα: 1374514 pcs
Κατεβάστε: AZ23C4V3 RFG.pdf
RFQ
AZ23C4V3-7-F
AZ23C4V3-7-F