AZ23C3V3-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AZ23C3V3-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER ARRAY 3.3V SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: AZ23C3V3-7.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AZ23C3V3-7
Αριθμός εξαρτήματος AZ23C3V3-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER ARRAY 3.3V SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5502 pcs Φύλλο δεδομένων AZ23C3V3-7.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 3.3V Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 Σειρά -
Ισχύς - Max 300mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 95 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 3.3V 300mW ±5% SOT-23-3 Διαμόρφωση 1 Pair Common Anode