AZ23C2V7-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AZ23C2V7-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER ARRAY 2.7V SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: AZ23C2V7-7.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AZ23C2V7-7
Αριθμός εξαρτήματος AZ23C2V7-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER ARRAY 2.7V SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4141 pcs Φύλλο δεδομένων AZ23C2V7-7.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 2.7V Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 Σειρά -
Ισχύς - Max 300mW Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Αλλα ονόματα AZ23C2V7CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 83 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 2.7V 300mW ±5% SOT-23-3
Διαμόρφωση 1 Pair Common Anode Αριθμός μέρους βάσης AZ23C2V7
Σχετικά προϊόντα
AZ23C27-G3-08
AZ23C27-G3-08
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: DIODE ZENER 27V 300MW SOT23
Σε απόθεμα: 1412036 pcs
Κατεβάστε: AZ23C27-G3-08.pdf
RFQ
AZ23C2V7-E3-08
AZ23C2V7-E3-08
Σε απόθεμα: 1697105 pcs
Κατεβάστε: AZ23C2V7-E3-08.pdf
RFQ
AZ23C2V7 RFG
AZ23C2V7 RFG
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE ZENER ARRAY 2.7V SOT23