AZ23C22-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AZ23C22-7-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER ARRAY 22V SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: AZ23C22-7-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AZ23C22-7-F
Αριθμός εξαρτήματος AZ23C22-7-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER ARRAY 22V SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 448568 pcs Φύλλο δεδομένων AZ23C22-7-F.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 22V Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 Σειρά -
Ισχύς - Max 300mW Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Αλλα ονόματα AZ23C22-FDICT
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 55 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 22V 300mW ±5% SOT-23-3
Διαμόρφωση 1 Pair Common Anode Αριθμός μέρους βάσης AZ23C22
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AZ23C20-HE3-08
AZ23C20-HE3-08
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: DIODE ZENER 20V 300MW SOT23
Σε απόθεμα: 1572153 pcs
Κατεβάστε: AZ23C20-HE3-08.pdf
RFQ
AZ23C22-E3-08
AZ23C22-E3-08
Περιγραφή: DIODE ZENER 22V 300MW SOT23
Σε απόθεμα: 992042 pcs
Κατεβάστε: AZ23C22-E3-08.pdf
RFQ
AZ23C22 RFG
AZ23C22 RFG
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE ZENER ARRAY 22V SOT23