AZ23C12-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AZ23C12-7-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER ARRAY 12V SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: AZ23C12-7-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AZ23C12-7-F
Αριθμός εξαρτήματος AZ23C12-7-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE ZENER ARRAY 12V SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 722552 pcs Φύλλο δεδομένων AZ23C12-7-F.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 12V Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 Σειρά -
Ισχύς - Max 300mW Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Αλλα ονόματα AZ23C12-FDICT
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 20 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 12V 300mW ±5% SOT-23-3