AP7315-135SR-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7315-135SR-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.35V 150MA SOT23
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AP7315-135SR-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.35V 150MA SOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 377480 pcs Φύλλο δεδομένων
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.64V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.35V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.25V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 75dB (1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.35V 150mA SOT-23 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 100µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 60µA Τρέχουσες - εξόδου 150mA