AP7311-18SNG-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.8V 150MA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AP7311-18SNG-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.8V 150MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4664 pcs Φύλλο δεδομένων
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.3V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.8V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση - PSRR 65dB (100Hz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC 1 Output 150mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 85µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 75µA Τρέχουσες - εξόδου 150mA