AP5002SG-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP5002SG-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος IC REG BUCK ADJ 2A 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: AP5002SG-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AP5002SG-13
Αριθμός εξαρτήματος AP5002SG-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC REG BUCK ADJ 2A 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 146376 pcs Φύλλο δεδομένων AP5002SG-13.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 0.8V Τάσης - εξόδου (Max) 20V
Τάση - Εισόδου (Min) 3.6V Τάση - Εισόδου (Max) 20V
τοπολογία Buck σύγχρονη ανορθωτή No
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOP Σειρά -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Τύπος εξόδου Adjustable Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα AP5002SG-13DIDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λειτουργία Step-Down
Συχνότητα - Αλλαγή 500kHz Λεπτομερής περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 2A 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Τρέχουσες - εξόδου 2A Αριθμός μέρους βάσης AP5002
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AP5724WG-7
AP5724WG-7
Περιγραφή: IC LED DRIVER RGLTR DIM SOT26
Σε απόθεμα: 385261 pcs
Κατεβάστε: AP5724WG-7.pdf
RFQ
Περιγραφή: IC REG BUCK ADJ 1.2A 26SOT
Κατεβάστε: AP5100WG-7.pdf
RFQ
AP5
AP5
Κατασκευαστές: Knowles Voltronics
Περιγραφή: CAP TRIMMER 250V HZT TH
Κατεβάστε: AP5.pdf
AP55SD
AP55SD
Περιγραφή: CAP TRIMMER 125V HZT TH