AP2204K-ADJTRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2204K-ADJTRG1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος IC REG LIN POS ADJ 150MA SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: AP2204K-ADJTRG1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AP2204K-ADJTRG1 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC REG LIN POS ADJ 150MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 686714 pcs Φύλλο δεδομένων AP2204K-ADJTRG1.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.5V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.24V
Τάσης - εξόδου (Max) 22V Τάση - Εισόδου (Max) 24V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB (100Hz ~ 1kHz)
Τύπος εξόδου Adjustable Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα AP2204K-ADJTRG1DI
AP2204K-ADJTRG1DI-ND
AP2204K-ADJTRG1DITR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.24 V ~ 22 V 150mA SOT-23-5
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 2.5mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 50µA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable