AP2138R-2.8TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2138R-2.8TRG1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 2.8V 250MA SOT89
Φύλλα δεδομένων: AP2138R-2.8TRG1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AP2138R-2.8TRG1 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.8V 250MA SOT89 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4954 pcs Φύλλο δεδομένων AP2138R-2.8TRG1.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.8V @ 250mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.8V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-89 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-243AA PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα AP2138R-2.8TRG1DITR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 250mA SOT-89 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 1.5µA
Τρέχουσες - εξόδου 250mA Χαρακτηριστικά ελέγχου -