AP2138N-3.3TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2138N-3.3TRG1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: AP2138N-3.3TRG1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AP2138N-3.3TRG1 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 922899 pcs Φύλλο δεδομένων AP2138N-3.3TRG1.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.6V @ 250mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα AP2138N-3.3TRG1DI
AP2138N-3.3TRG1DI-ND
AP2138N-3.3TRG1DITR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA SOT-23-3
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 1.5µA Τρέχουσες - εξόδου 250mA