AP2132UMP-2.5TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2132UMP-2.5TRG1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8SOP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AP2132UMP-2.5TRG1 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8SOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 360308 pcs Φύλλο δεδομένων
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.45V @ 2A Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 0.6V (2.5V)
Τάσης - εξόδου (Max) 3V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-PSOP Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR 60dB (100Hz ~ 1kHz)
Τύπος εξόδου Adjustable (Fixed) Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 2A 8-PSOP Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 300µA
Τρέχουσες - εξόδου 2A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Power Good