AP2121AK-3.2TRE1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.2V 200MA SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: AP2121AK-3.2TRE1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AP2121AK-3.2TRE1 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.2V 200MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 749600 pcs Φύλλο δεδομένων AP2121AK-3.2TRE1.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.5V @ 200mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.2V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753 PSRR 70dB (1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.2V 200mA SOT-23-5 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 50µA
Τρέχουσες - εξόδου 200mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable