AP2120N-3.3TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2120N-3.3TRG1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23
Φύλλα δεδομένων: AP2120N-3.3TRG1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AP2120N-3.3TRG1 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1448771 pcs Φύλλο δεδομένων AP2120N-3.3TRG1.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.5V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 65dB (1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα AP2120N-3.3TRG1DI
AP2120N-3.3TRG1DI-ND
AP2120N-3.3TRG1DITR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SOT-23
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 50µA Τρέχουσες - εξόδου 150mA