AP2114H-3.3TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2114H-3.3TRG1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223
Φύλλα δεδομένων: AP2114H-3.3TRG1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AP2114H-3.3TRG1 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 870608 pcs Φύλλο δεδομένων AP2114H-3.3TRG1.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.75V @ 1A Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-223 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-261-4, TO-261AA PSRR 65dB (100Hz ~ 1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα AP2114H-3.3TRG1DI
AP2114H-3.3TRG1DI-ND
AP2114H-3.3TRG1DITR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A SOT-223
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 90µA Τρέχουσες - εξόδου 1A