AP1506-K5G-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1506-K5G-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος IC REG BUCK ADJ 3A TO263-5L
Φύλλα δεδομένων: AP1506-K5G-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AP1506-K5G-13
Αριθμός εξαρτήματος AP1506-K5G-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC REG BUCK ADJ 3A TO263-5L Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 86025 pcs Φύλλο δεδομένων AP1506-K5G-13.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.23V Τάσης - εξόδου (Max) 18V
Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V Τάση - Εισόδου (Max) 22V
τοπολογία Buck σύγχρονη ανορθωτή No
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263-5 Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Τύπος εξόδου Adjustable Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα AP1506-K5G-13DITR
AP1506-K5G-13TR
AP1506-K5G-13TR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λειτουργία Step-Down
Συχνότητα - Αλλαγή 150kHz Λεπτομερής περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.23V 1 Output 3A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Τρέχουσες - εξόδου 3A