AP1501-K5G-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1501-K5G-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος IC REG BUCK ADJ 3A TO263-5L
Φύλλα δεδομένων: AP1501-K5G-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AP1501-K5G-13
Αριθμός εξαρτήματος AP1501-K5G-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC REG BUCK ADJ 3A TO263-5L Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75858 pcs Φύλλο δεδομένων AP1501-K5G-13.pdf
Τάση - Εκκίνηση Buck Τάσης - εξόδου (Max) 1.23V
Τάση - Εισόδου (Max) 40V Τάσης - Απόρριψη (Τυπική) 4.5V
Τάσης - Ανάλυση TO-263-5 Σειρά -
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) ρυθμιστής Τοπολογία 3A
Πόλωση TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA Τύπος εξόδου Adjustable
Διαμόρφωση εξόδου 1 Παραγωγή Step-Down
Άλλα ονόματα AP1501-K5G-13DITR Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός ΕΑΒ 150kHz Θόρυβος - 0.1Hz έως 10Hz 37V
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή AP1501-K5G-13
Διευρυμένη περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.23V 1 Output 3A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA Περιγραφή IC REG BUCK ADJ 3A TO263-5L
Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης Positive Συγχρονισμός ρολογιού No
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AP1501A-12K5G-13
AP1501A-12K5G-13
Περιγραφή: IC REG BUCK 12V 5A TO263-5L
Κατεβάστε: AP1501A-12K5G-13.pdf
RFQ
AP1501-T5G-U
AP1501-T5G-U
Περιγραφή: IC REG BUCK ADJ 3A TO220-5
Κατεβάστε: AP1501-T5G-U.pdf
RFQ
AP1501-K5G-13
AP1501-K5G-13