AP139-35WG-7
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.5V 300MA SOT25
Φύλλα δεδομένων: AP139-35WG-7.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AP139-35WG-7
Αριθμός εξαρτήματος AP139-35WG-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.5V 300MA SOT25 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4917 pcs Φύλλο δεδομένων AP139-35WG-7.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.45V @ 300mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-25 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753 PSRR 75dB ~ 30dB (1KHz ~ 100KHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα AP139-35WGDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.5V 300mA SOT-25 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 60µA
Τρέχουσες - εξόδου 300mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable
Αριθμός μέρους βάσης AP139
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AP139-28WL-7
AP139-28WL-7
Περιγραφή: IC REG LINEAR 2.8V 300MA SOT25
Σε απόθεμα: 166479 pcs
Κατεβάστε: AP139-28WL-7.pdf
RFQ
AP1441ANU-ILPAS
AP1441ANU-ILPAS
Κατασκευαστές: General Cable
Περιγραφή: 144F SM TB I/O PLN INTLK ALUM
Σε απόθεμα: 27465 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
AP14
AP14
Κατασκευαστές: Knowles Voltronics
Περιγραφή: CAP TRIMMER 1-14PF 125V TH