AP130-15YRL-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP130-15YRL-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος IC REG LIN 1.5V 300MA SOT89R-3
Φύλλα δεδομένων: AP130-15YRL-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AP130-15YRL-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC REG LIN 1.5V 300MA SOT89R-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 155895 pcs Φύλλο δεδομένων AP130-15YRL-13.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.5V @ 300mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-89R-3 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση TO-243AA PSRR 58dB (100Hz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα AP130-15YRLDICT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 300mA SOT-89R-3 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 100µA
Τρέχουσες - εξόδου 300mA Χαρακτηριστικά ελέγχου -