AP1086K15L-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1086K15L-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος IC REG LDO 1.5V 1.5A TO263-3
Φύλλα δεδομένων: AP1086K15L-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AP1086K15L-13
Αριθμός εξαρτήματος AP1086K15L-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC REG LDO 1.5V 1.5A TO263-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 112955 pcs Φύλλο δεδομένων AP1086K15L-13.pdf
Τάση / ρεύμα - Υλοποίηση 1 1.6A Τάση - Είσοδος 4.7 V ~ 12 V
Τάσης - Ανάλυση TO-263-2 Σειρά -
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) ρυθμιστής Τοπολογία 1.5A
Πόλωση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Άλλα ονόματα AP1086K15L13
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή AP1086K15L-13 Συχνότητα - Αλλαγή Positive Fixed
Διευρυμένη περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 1.5A TO-263-2 Περιγραφή IC REG LDO 1.5V 1.5A TO263-3
Τρέχουσες - εξόδου 1.5V Τρέχουσες - Όριο (Min) 1