AL5809-50QP1-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AL5809-50QP1-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος IC LED DRVR LIN PWM 50MA PDI12
Φύλλα δεδομένων: AL5809-50QP1-7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AL5809-50QP1-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC LED DRVR LIN PWM 50MA PDI12 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 378617 pcs Φύλλο δεδομένων AL5809-50QP1-7.pdf
Τάση - Προμήθεια (Ελάχιστη) 2.5V Τάση - Προμήθεια (Max) 60V
Τάσης - Έξοδος 60V Τύπος Linear
τοπολογία - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PowerDI™ 123
Σειρά Automotive, AEC-Q100 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση POWERDI®123 Αλλα ονόματα AL5809-50QP1-7DITR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εσωτερική Switch (s) Yes Συχνότητα -
dimming PWM Λεπτομερής περιγραφή LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 50mA PowerDI™ 123
Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 50mA εφαρμογές Automotive