74LVC2G32HK3-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC GATE OR 2CH 2-INP DFN1410-8
Φύλλα δεδομένων: 74LVC2G32HK3-7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 74LVC2G32HK3-7 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Διαθέσιμη ποσότητα 997225 pcs Φύλλο δεδομένων 74LVC2G32HK3-7.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.65 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή X2-DFN1410-8
Σειρά 74LVC Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-XFDFN Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός εισόδων 2 Αριθμός Κυκλωμάτων 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Max καθυστέρηση διάδοσης @ V, Max CL 4ns @ 5V, 50pF Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
λογική Τύπος OR Gate Logic Level - Χαμηλή -
Logic Level - Υψηλή - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή OR Gate IC 2 Channel X2-DFN1410-8
Τρέχουσες - ηρεμίας (Max) 40µA Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 32mA, 32mA