74LVC240AT20-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC BUFFER INVERT 3.6V 20TSSOP
Φύλλα δεδομένων: 74LVC240AT20-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 74LVC240AT20-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 3.6V 20TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 330985 pcs Φύλλο δεδομένων 74LVC240AT20-13.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.65 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-TSSOP
Σειρά 74LVC Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Τύπος εξόδου 3-State
Αλλα ονόματα 74LVC240AT20-13DITR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Στοιχείων 2 Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
λογική Τύπος Buffer, Inverting Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 24mA, 24mA