1N5393S-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1N5393S-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 1N5393S-T
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 200V 1.5A DO41
Φύλλα δεδομένων: 1N5393S-T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1N5393S-T
Αριθμός εξαρτήματος 1N5393S-T Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE GEN PURP 200V 1.5A DO41 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5248 pcs Φύλλο δεδομένων 1N5393S-T.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 1.5A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-41 Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AL, DO-41, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 200V 1.5A Through Hole DO-41 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 200V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 1.5A Χωρητικότητα @ VR, F 20pF @ 4V, 1MHz
Αριθμός μέρους βάσης 1N5393
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1N5393GHB0G
1N5393GHB0G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 200V 1.5A DO204AC
Σε απόθεμα: 1681595 pcs
Κατεβάστε: 1N5393GHB0G.pdf
RFQ
1N5395
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 400V 1.5A DO15