1N5391G-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1N5391G-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 1N5391G-T
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 50V 1.5A DO15
Φύλλα δεδομένων: 1N5391G-T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1N5391G-T
Αριθμός εξαρτήματος 1N5391G-T Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE GEN PURP 50V 1.5A DO15 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5618 pcs Φύλλο δεδομένων 1N5391G-T.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 1.5A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 50V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-15 Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 50V 1.5A Through Hole DO-15 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 50V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 1.5A Χωρητικότητα @ VR, F 15pF @ 4V, 1MHz