1N4004G-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1N4004G-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 1N4004G-T
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 400V 1A DO41
Φύλλα δεδομένων: 1N4004G-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1N4004G-T
Αριθμός εξαρτήματος 1N4004G-T Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 1A DO41 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1028929 pcs Φύλλο δεδομένων 1N4004G-T.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1V @ 1A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 400V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-41 Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)