XBP24CZ7UITB003
Digi InternationalDigi International
XBP24CZ7UITB003 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Digi International
Περιγραφή προϊόντος RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL ANT
Φύλλα δεδομένων: 1.XBP24CZ7UITB003.pdf2.XBP24CZ7UITB003.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XBP24CZ7UITB003 Κατασκευαστής Digi International
Διαθέσιμη ποσότητα 2782 pcs Φύλλο δεδομένων 1.XBP24CZ7UITB003.pdf2.XBP24CZ7UITB003.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 3.6 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος EM357
Σειρά XBee-Pro® ZigBee® Σειριακές διεπαφές SPI, UART
ευαισθησία -101dBm Οικογένεια RF / Standard 802.15.4
Πρωτόκολλο Zigbee® Ισχύς - εξόδου 18dBm
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα 602-1861
XBP24CZ7UITB003-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Διαμόρφωση DSSS Μέγεθος μνήμης 32kB Flash, 2kB RAM
Συχνότητα 2.4GHz Ρυθμός δεδομένων 1Mbps
Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 120mA Τρέχουσες - Λήψη 31mA ~ 45mA