XBP24CDMWIT-001
Digi InternationalDigi International
XBP24CDMWIT-001 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Digi International
Περιγραφή προϊόντος XBEEPRO S2C DIGIMESH 2.4 TH WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.XBP24CDMWIT-001.pdf2.XBP24CDMWIT-001.pdf3.XBP24CDMWIT-001.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XBP24CDMWIT-001 Κατασκευαστής Digi International
Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 3.6 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος EM357
Σειρά - Σειριακές διεπαφές SPI, UART
ευαισθησία -101dBm Οικογένεια RF / Standard General ISM > 1GHZ
Πρωτόκολλο - Ισχύς - εξόδου 18dBm
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα 602-1968 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Διαμόρφωση DSSS Μέγεθος μνήμης -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα 2.4GHz
Ρυθμός δεδομένων 250kbps Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 120mA
Τρέχουσες - Λήψη 31mA κεραία Τύπος Integrated, Wire Antenna