XBP24BZ7UITB003
Digi InternationalDigi International
XBP24BZ7UITB003 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Digi International
Περιγραφή προϊόντος RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL ANT
Φύλλα δεδομένων: 1.XBP24BZ7UITB003.pdf2.XBP24BZ7UITB003.pdf3.XBP24BZ7UITB003.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XBP24BZ7UITB003 Κατασκευαστής Digi International
Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 3.6 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος EM357
Σειρά XBee-Pro® ZB S2B Σειριακές διεπαφές SPI, UART
ευαισθησία -102dBm Οικογένεια RF / Standard 802.15.4
Πρωτόκολλο Zigbee® Ισχύς - εξόδου 18dBm
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα 602-1196 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Διαμόρφωση - Μέγεθος μνήμης 32kB Flash, 2kB RAM
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα 2.4GHz
Ρυθμός δεδομένων 250kbps Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 205mA ~ 220mA
Τρέχουσες - Λήψη 47mA ~ 62mA κεραία Τύπος Not Included, U.FL