XBP24-Z7PIT-005
Digi InternationalDigi International
XBP24-Z7PIT-005 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Digi International
Περιγραφή προϊόντος RF TXRX MOD 802.15.4 TRACE ANT
Φύλλα δεδομένων: XBP24-Z7PIT-005.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XBP24-Z7PIT-005 Κατασκευαστής Digi International
Διαθέσιμη ποσότητα 3999 pcs Φύλλο δεδομένων XBP24-Z7PIT-005.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 3.4 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος EM250
Σειρά XBee-Pro® ZB Σειριακές διεπαφές UART
ευαισθησία -102dBm Οικογένεια RF / Standard 802.15.4
Πρωτόκολλο Zigbee® Ισχύς - εξόδου 17dBm
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα 602-1344
XBP24-Z7PIT-005-ND
XBP24Z7PIT005
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Διαμόρφωση DSSS Μέγεθος μνήμης -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα 2.4GHz
Ρυθμός δεδομένων 250kbps Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 295mA
Τρέχουσες - Λήψη 45mA κεραία Τύπος Integrated, Trace