XBP24-BUIT-002
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL ANT
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XBP24-BUIT-002 Κατασκευαστής Digi International
Διαθέσιμη ποσότητα 5126 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 3.4 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος -
Σειρά XBee-Pro® ZNet 2.5 Σειριακές διεπαφές UART
ευαισθησία -102dBm Οικογένεια RF / Standard 802.15.4
Πρωτόκολλο Zigbee® Ισχύς - εξόδου 17dBm
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Διαμόρφωση DSSS
Μέγεθος μνήμης - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Συχνότητα 2.4GHz Ρυθμός δεδομένων 250kbps
Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 295mA Τρέχουσες - Λήψη 45mA