XB3-24Z8UM
Digi InternationalDigi International
XB3-24Z8UM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Digi International
Περιγραφή προϊόντος RF TXRX MOD ZIGBEE U.FL ANT
Φύλλα δεδομένων: 1.XB3-24Z8UM.pdf2.XB3-24Z8UM.pdf3.XB3-24Z8UM.pdf4.XB3-24Z8UM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του XB3-24Z8UM
Αριθμός εξαρτήματος XB3-24Z8UM Κατασκευαστής Digi International
Τάσης - Προμήθεια 2.1 V ~ 3.6 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος EFR32MG
Σειρά XBee3™ PRO Σειριακές διεπαφές I²C, SPI, UART
ευαισθησία -103dBm Οικογένεια RF / Standard 802.15.4
Πρωτόκολλο Zigbee® Ισχύς - εξόδου 19dBm
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 34-SMD Module
Αλλα ονόματα 602-2131
XBP24MZ8UM
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Διαμόρφωση DSSS Μέγεθος μνήμης 1MB Flash, 128kB RAM
Συχνότητα 2.4GHz Ρυθμός δεδομένων 250kbps
Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 135mA Τρέχουσες - Λήψη 15mA