XB3-24DMCM-J
Digi InternationalDigi International
XB3-24DMCM-J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Digi International
Περιγραφή προϊόντος RF TXRX MOD ZIGBEE BLE CHIP ANT
Φύλλα δεδομένων: 1.XB3-24DMCM-J.pdf2.XB3-24DMCM-J.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του XB3-24DMCM-J
Αριθμός εξαρτήματος XB3-24DMCM-J Κατασκευαστής Digi International
Διαθέσιμη ποσότητα 6832 pcs Φύλλο δεδομένων 1.XB3-24DMCM-J.pdf2.XB3-24DMCM-J.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.1 V ~ 3.6 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος -
Σειρά XBee3™ Σειριακές διεπαφές I²C, SPI, UART
ευαισθησία -103dBm Οικογένεια RF / Standard 802.15.4
Πρωτόκολλο Bluetooth v4.0, Zigbee® Ισχύς - εξόδου 8dBm
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 34-SMD Module
Αλλα ονόματα 602-2206 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Διαμόρφωση - Μέγεθος μνήμης 1MB Flash, 128kB RAM
Συχνότητα 2.4GHz Ρυθμός δεδομένων 250kbps
Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 40mA Τρέχουσες - Λήψη 15mA