XB24DZ7PIS-004
Digi InternationalDigi International
XB24DZ7PIS-004 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Digi International
Περιγραφή προϊόντος RF TXRX MOD 802.15.4 TRACE ANT
Φύλλα δεδομένων: 1.XB24DZ7PIS-004.pdf2.XB24DZ7PIS-004.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XB24DZ7PIS-004 Κατασκευαστής Digi International
Διαθέσιμη ποσότητα 5074 pcs Φύλλο δεδομένων 1.XB24DZ7PIS-004.pdf2.XB24DZ7PIS-004.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.1 V ~ 3.6 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος EM3587
Σειρά - Σειριακές διεπαφές SPI, UART
ευαισθησία -102dBm Οικογένεια RF / Standard 802.15.4
Πρωτόκολλο Zigbee® Ισχύς - εξόδου 8dBm
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα 602-1903 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Διαμόρφωση - Μέγεθος μνήμης -
Συχνότητα 2.4GHz Ρυθμός δεδομένων 250kbps
Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 45mA Τρέχουσες - Λήψη 31mA