XB24CZ7PIS-004
Digi InternationalDigi International
XB24CZ7PIS-004 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Digi International
Περιγραφή προϊόντος RF TXRX MOD 802.15.4 TRACE ANT
Φύλλα δεδομένων: 1.XB24CZ7PIS-004.pdf2.XB24CZ7PIS-004.pdf3.XB24CZ7PIS-004.pdf4.XB24CZ7PIS-004.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XB24CZ7PIS-004 Κατασκευαστής Digi International
Τάσης - Προμήθεια 2.1 V ~ 3.6 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος EM357
Σειρά XBee® ZigBee® Σειριακές διεπαφές SPI, UART
ευαισθησία -100dBm Οικογένεια RF / Standard 802.15.4
Πρωτόκολλο Zigbee® Ισχύς - εξόδου 8dBm
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα 602-1189
XB24CZ7PIS004
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Διαμόρφωση DSSS Μέγεθος μνήμης -
Συχνότητα 2.4GHz Ρυθμός δεδομένων 1Mbps
Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 33mA ~ 59mA Τρέχουσες - Λήψη 28mA ~ 45mA