XB24-Z7SIT-005
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF TXRX MODULE 802.15.4 RP-SMA
Φύλλα δεδομένων: 1.XB24-Z7SIT-005.pdf2.XB24-Z7SIT-005.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XB24-Z7SIT-005 Κατασκευαστής Digi International
Διαθέσιμη ποσότητα 4654 pcs Φύλλο δεδομένων 1.XB24-Z7SIT-005.pdf2.XB24-Z7SIT-005.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.1 V ~ 3.6 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος EM250
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Διαμόρφωση DSSS
Μέγεθος μνήμης - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Συχνότητα 2.4GHz Ρυθμός δεδομένων 250kbps
Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 35mA ~ 45mA Τρέχουσες - Λήψη 38mA ~ 40mA