XB24-DMPIT-250
Digi InternationalDigi International
XB24-DMPIT-250 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Digi International
Περιγραφή προϊόντος RF TXRX MOD ISM>1GHZ TRACE ANT
Φύλλα δεδομένων: 1.XB24-DMPIT-250.pdf2.XB24-DMPIT-250.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XB24-DMPIT-250 Κατασκευαστής Digi International
Περιγραφή RF TXRX MOD ISM>1GHZ TRACE ANT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5542 pcs Φύλλο δεδομένων 1.XB24-DMPIT-250.pdf2.XB24-DMPIT-250.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.8 V ~ 3.4 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος EM357
Σειρά XBee® DigiMesh® 2.4 Σειριακές διεπαφές UART
ευαισθησία -92dBm Οικογένεια RF / Standard General ISM > 1GHZ
Πρωτόκολλο - Ισχύς - εξόδου 0dBm
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα 602-1338
XB24-DMPIT-250-ND
XB24DMPIT250
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Διαμόρφωση DSSS Μέγεθος μνήμης -
Συχνότητα 2.4GHz Ρυθμός δεδομένων 250kbps
Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 45mA Τρέχουσες - Λήψη 50mA