XB24-BUIT-002
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL ANT
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του XB24-BUIT-002
Αριθμός εξαρτήματος XB24-BUIT-002 Κατασκευαστής Digi International
Διαθέσιμη ποσότητα 5575 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 2.1 V ~ 3.6 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Διαμόρφωση DSSS
Μέγεθος μνήμης - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Συχνότητα 2.4GHz Ρυθμός δεδομένων 250kbps
Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 35mA ~ 40mA Τρέχουσες - Λήψη 38mA ~ 40mA